E-postvarning
land plot area map icon property sale buy home business development residential rent building vacant survey registration symbol investment purchase estate real construction house identify sell above a
  • 83307608
  • 1500.00

Försäljning Tomt Grasse

Grasse

262 500 €

Boytor

No information available

Närheten

  • Motorväg 1 kilometer
  • Centrum 500 meter
  • Tàgstation TGV 500 meter
  • Allmän parkering 50 meter

Utrustningar

No information available

  • 240 000 € Icke inkluderat mäklararvode
  • 9.38% ( 22 500 € ) VAT included Avgifter som ska betalas av köparen

No information available

No information available

No information available

Denna sida är skyddad av reCAPTCHA och Google:s Integritetspolicy och Användarvillkor gäller.